کتاب های کسب درآمد اینترنتی

کتاب های کسب درآمد اینترنتیکتاب های کسب درآمد اینترنتی|50662390|suq|آموزش کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد،,کسب و کار اینترنتی,دانلود کتاب کسب و کار,کتاب کسب درامد,درآمدزایی
با ما همراه باشید با موضوع کتاب های کسب درآمد اینترنتی

آموزش کسب درآمد اینترنتی

اگر میخواهید کسب و کار اینترنتی داشته باشید و بتوانید به درآمد اینترنتی دلخواه خودتان برسید همین الان کتاب رایگان کسب درآمد از طریق اینترنت را که توسط تیم افق وب آماده شده است را دانلود کنید. هیچ وقت برای شروع دیر نیست! حتی اگر همین الان برای کسب و کار آنلاین خودتان تلاش کنید از افراد خیلی زیادی جلوتر هستید و میتوانید به زودی به درآمد اینترنتی برسید.
این کتاب در ۹ فصل آماده و تدوین شده است :
فصل اول: راه های کسب درآمد از اینترنت

در این فصل به معرفی راه های کسب درآمد از طریق اینترنت پرداخته ایم و سعی کردیم بهترین و جدیدترین روش ها را به شما معرفی کنیم.


فصل دوم: چرا باید وبسایت داشته باشیم؟

در فصل دوم دلیل اینکه چرا باید وبسایت داشته باشیم را توضیح داده ایم. خیلی ها تصور میکنند با داشتن یک صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرامی به راحتی میتوانند از اینترنت درآمد داشته باشند و محصول بفروشند.


فصل سوم: داشتن فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی چیست ؟ چرا باید یک فروشگاه برای محصولات خودمان داشته باشیم ؟


فصل چهارم: افزایش فروش اینترنتی

بعد از اینکه این وبسایت را راه اندازی کردیم چطور فروش خودمان را بیشتر کنیم؟ چطور کاری کنیم که روزانه هزاران نفر از سایت ما خرید کنند ؟


فصل پنجم: مدیریت کسب و کار اینترنتی

مدیریت کسب و کار اینترنتی یعنی چه؟ چطور باید این کار را انجام داد؟


فصل ششم: عوامل موفقیت و شکست در کسب و کار اینترنتی

نمونه های موفق در کسب و کار اینترنتی کدامند ؟ چه عواملی باعث شکست یا موفقیت آنها شده است ؟ با توجه به چه نکاتی ماهم میتوانیم در این راه موفق شویم و به درآمد دلخواه خودمان برسیم ؟


فصل هشتم : تبدیل کاربران به مشتری دائمی

بعد از اینکه مشتری یک بار از وبسایت ما خرید کرد، چطور او را مشتری دائمی خودمان کنیم؟ راه های جلب رضایت مشتری در اینترنت چیست ؟


فصل نهم: کسب اعتبار بیشتر و رضایت مشتریان

آیا شما هم دوست دارید مشتریان شما کسب و کارتان را به دیگران تبلیغ کنند و از شما تعریف کنند ؟ چطور باید اعتبار در اینترنت کسب کرد و رضایت طیف وسیعی از مشتریان را جلب کرد ؟
هدیه:


همراه با کتابی با ارزش ۱۰۰۰۰ تومان

مطالب دیگر:
ریاضی سوم تقسیمریاضی سوم خاصیت های ضربریاضی سوم دبستان الگوهاریاضی سوم دبستان تقسیمریاضی سوم دبستان رسم شکلریاضی سوم دبستان فصل اول ساعت در بعداز ظهرریاضی سوم دبستان کسرریاضی سوم دبستان موضوع احتمالریاضی سوم دبستان موضوع اندازه سطحریاضی سوم دبستان موضوع تقسیم با باقی ماندهریاضی سوم دبستان موضوع جدول داده هاریاضی سوم دبستان موضوع جمع در جدول ارزش مکانیریاضی سوم دبستان موضوع حل مساله، حدس و آزمایشریاضی سوم دبستان موضوع خط، نیم خط و پاره خطریاضی سوم دبستان موضوع ضرب در عدد 10ریاضی سوم دبستان موضوع ضرب عددهای یک رقمی در چند رقمیریاضی سوم دبستان موضوع مقایسه عددهاریاضی سوم دبستانریاضی سوم دبیرستان فصل 2ریاضی سوم ضرب عددهای یک رقمیریاضی سوم معرفی هزارریاضی سوم مقایسه کسرهاریاضی ششم کسر و عدد مخلوطریاضی ششم اندازه گیری طول و زاویهریاضی ششم تقریب زدن و قطع کردن